تبلیغات

دنیای رایانه
 
بیا تو ،،،، نیای از دستت میره ها !!!!

پلاگین های AKVIS اکویس , مجموعه پلاگین های قدرتمندی هستند که برای رتوش عکس و ویرایش تصاویر دیجیتالی کاربرد دارند. این نرم افزار گرافیکی به شما در ویرایش آسان و سریع و بدون اشکال تصاویر دیجیتالی که توسط دوربین های عکاسی دیجیتال تهیه می کنید کمک می کند. این مجموعه شامل 15 نرم افزار حرفه ای به نام های AKVIS Sketch , AKVIS Enhancer , AKVIS ArtWork , AKVIS NatureArt, AKVIS Retoucher , AKVIS Coloriage , AKVIS Chameleon , AKVIS Magnifier , AKVIS ArtSuite , AKVIS SmartMask , AKVIS LightShop , AKVIS The Decorator, AKVIS Refocus, AKVIS Noise Buster و AKVIS MultiBrush است که به صورت کلی برای هر کدام توضیحی خواهیم داد. سایت دانلود رایگان این برنامه گرافیکی را به صورت رایگان برای شما به اشتراک گذاشته است, امیدواریم از دانلود این مجموعه که بیش از 1000$ قیمت اصلی آن می باشد لذت ببرید.

AKIVS Product Suite 2011 شامل پلاگین های زیر می باشد.

 • AKVIS ArtSuite v6.7
 • AKVIS ArtWork v4.0
 • AKVIS Chameleon v7.0
 • AKVIS Coloriage v7.5
 • AKVIS Decorator v2.0
 • AKVIS Enhancer v11.5
 • AKVIS Lightshop v3.0
 • AKVIS Magnifier v4.0
 • AKVIS MultiBrush v5.5
 • AKVIS NatureArt v2.0
 • AKVIS Noise Buster v7.5
 • AKVIS Refocus v1.0
 • AKVIS Retoucher v4.5
 • AKVIS Sketch v12.0
 • AKVIS SmartMask v3.0

AKVIS Product Suite April 2011 - مجموعه پلاگین های فتوشاپ برای رتوش عکس و ویرایش تصاویر دیجیتالی

AKVIS Sketch : برای تبدیل عکس های شما به سبک طراحی با قلم و یا نقاشی با آبرنگ ، این نرم افزار بهترین گزینه می باشد. دوستان خود را با نقاشی هایی سیاه سفید یا با رنگ های واقعی سورپرایز کنید زیرا گویی کسی این نقاشی ها را با استفاده از تکنیک های گرافیت ، مداد رنگی ، طراحی با ذغال و یا حتی آبرنگ نقاشی کرده است. چیزی که نیاز دارید این است که یک مداد با خود حمل کنید گویی که شما نقاش آنها هستید ! ساختن چنین اثراتی با برنامه ی AKVIS Sketch بسیار هیجان انگیز و زیبا خواهد بود.

AKVIS Enhancer : یک برنامه برای تصحیح جلوه دادن تصویر است که جزئیات عکس مورد نظر شما را بدون توجه به اینکه چه چیزی باعث افت کیفیت آن شده است ، افزایش می دهد. AKVIS Enhancer جزییات در مناطق کم نور ، پرنور و سایه روشن با نورگیری متغیر را شناسایی کرده و کیفیتشان را افزایش می دهد. هر قطعه از عکس توسط این برنامه بهبود می یابد.

AKVIS ArtWork : این برنامه برای تقلید از تکنیک های مختلف نقاشی مانند آبرنگ ، کمیک ، خودکار/جوهر و چاپی طراحی شده است. Artwork به شما کمک میکند که از هر نوع عکس دیجیتال خود، قطعه ای هنری خلق کنید. از دوست خود ، منظره های طبیعی یا زندگی روزمره یک نقاشی رنگ روغن حیرت آور تهیه کنید. در یک کلام خودتان را در سبک های مختلف امتحان کرده و به نمایش بگذارید.

AKVIS NatureArt : این پلاگین وسیله ای فوق العاده برای تقلید از شکوه و عظمت پدیده های طبیعت در عکس های دیجیتال شما می باشد. افکت های طبیعت روی حالت روحی ما تاثیر مثبت می گذارند که می توان از آنها برای قدرت بخشیدن به تاثیرگذاری یک عکس استفاده کرد. پس یک افکت طبیعی دراماتیک مانند تغییر آب و هوا به عکس خود اضافه کنید !

AKVIS Retoucher : این برنامه برای ترمیم و روتوش عکس ها بسیار کارآمد و مفید است. AKVIS Retoucher گرد و غبار ، خراش ها ، لکه ها و بسیاری از نقوص عکس های آسیب دیده را از عکس حذف می کند. همچنین می توانید قسمت های گم شده از عکس را با استفاده از اطلاعات نواحی اطراف آن بازسازی کنید.

AKVIS Coloriage : برنامه ی AKVIS Coloriage برای رنگ آمیزی عکس های سیاه و سفید و یا عوض کردن رنگ های یک عکس کاربرد دارد. فقط کافیست رنگ محل دلخواه خود را بوسیله ی قلم مو مشخص کنید ، برنامه ی بقیه ی مراحل ( شناسایی حاشیه های عکس و متناسب کردن رنگ جدید با سایه روشن های سیاه و سفید عکس) را به طور اتوماتیک انجام می دهد.

AKVIS Chameleon : این پلاگین وسیله ی مفرح برای خلق عکس های کلاژ (هنور تلفیق رنگ ها و قطعات مخالف عکس ها) می باشد که روند این کار را آسان و جذاب می کند. این وسیله بسیار کاربر پسند و ساده است طوری که نیازی به انتخاب قسمت های مختلف عکس برای ساختن کلاژ نیست.

AKVIS Magnifier : این وسیله برای تغییر سایز عکس بدون کاهش کیفیت به کار می رود. یک عکس با سایز پوستر بسازید ، رزولوشن عکس را برای پرینت گرفتن در سایز بالا افزایش دهید و یا برای کاهش سایز AKVIS Magnifier به شما کمک می کند با کیفیت بهتر و دقیق تر این کارها را انجام دهید.

AKVIS ArtSuite : این پلاگین مجموعه ای تاثیرگذار و قدرتمند از فریم ها و افکت های مختلف برای عکس ها می باشد. این مجموعه شامل تعداد بسیاز زیادی قالب پیش ساخته و نمونه های الگو است که می تواند برای ساخت فریم های جدید بدون هیچ محدودیتی بکار گرفته شود.عکس خود را مزین کرده و به جلوه ای از یک جشن واقعی بدهید.

AKVIS SmartMask : این نرم افزار وسیله ای حیرت آور برای Masking (پوشش) است که باعث صرفه جویی در زمان برای شما در انتخاب های پیچیده می شود و استفاده از آن نیز مفرح می باشد. تا کنون انتخاب کردن (selection) اینقدر آسان نبوده . این برنامه به طور اتوماتیک حاشیه ها و انتهای اشیاء در عکس را شناسایی میکند.

AKVIS LightShop : رعد و برق در آسمانی طوفانی ، یک رنگین کمان زیبا بر فراز شهر ، انعکاس روی یک قطره باران ، سوختن چوب در مکانی که آتش گرفته ، نشانه های بیگانه در آسمان شب ، اشعه های خورشید ، روشنایی کرات دوردست ، آتش بازی و هر چه که فکرش را بکنید، فقط در این نرم افزار خواهید دید.

AKVIS The Decorator : این افزونه به شما اجازه می دهد که سطح یک شئ را به روشی واقع گرایانه تغییر دهید. سمتی از عکس را انتخاب کرده (لباسی در تن یک فرد ، یک ماشین ، یک قسمت از مبلمان ، و غیره) و تار و پود جدیدی روی آن اضافه کنید. لباس می تواند با تار و پودی از رنگ خاکستری ، نقطه دار ، شطرنجی باشد. تنوع بسیار زیادی در این تارو پود ها برای انتخاب در این نرم افزار وجود دارد.از پارچه گرفته تا سنگ و فلز ، از غذا گرفته تا عناصر طبیعت.

AKVIS Refocus : دقت عکسی که دارای فوکوس نیست را افزایش می دهد. این برنامه می تواند برای کل یک عکس یا فقط قسمت خاصی ازان استفاده شود تا باعث شود آن قسمت از نظر دید در جلوی باقی اشیا قرار بگیرد.برای خلق جلوه های ویژه و طراحی روی جزییات خاص می توانید از این وسیله استفاده کنید.

AKVIS Noise Buster : هم نویز در درخشندگی و هم در رنگ را کاهش دهید. حالا عکس های شما تمیز و کامل شده می باشند.

AKVIS MultiBrush : یک برنامه با امکانات زیاد برای افزایش کیفیت عکس و راه حل روتوش پورتره می باشد. طوری که شما می توانید یه پورتره را ویرایش کنید ، یک عکس را به حالت اول برگردانید ، روی عکس جزییات بامزه بکشید و هزاران کار دیگر انجام دهید. این برنامه 2 گروه وسیله در اختیار شما قرار می دهد شمال قلم مو های استاندارد و قلم موهای هنری.

دانلوددانلود رایگان Akvis Product suite 2011 (حجم : 460.39 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.irادامه مطلب

طبقه بندی: دانلود، 
نوشته شده در تاریخ شنبه سی و یکم اردیبهشتماه سال 1390 توسط میلاد اکبری
|:  

ا
افزایش آمار بازدید