تبلیغات

دنیای رایانه
 
بیا تو ،،،، نیای از دستت میره ها !!!!

کارشناسان با انجام بررسی جدید در شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت، IBM، اوراکل و EMC، ارزشمند‌ترین و پردرآمدترین نرم‌افزار جهان را برگزیدند.
طبق این بررسی مشخص شد سیستم‌عامل ویندوز مایکروسافت بیش از دیگر نرم‌افزارهای موجود درآمد دارد و به عبارت دیگر، باارزش‌ترین نرم‌افزار دنیا محسوب می‌شود. در حالی که درآمد ویندوز تا نوامبر 2009 حدود 101 میلیارد دلار محاسبه شده بود، مجموع در‌آمد‌های این محصول هم‌اکنون بیش از 110 میلیارد دلار است.
پس‌ از ویندوز نرم‌افزار Middleware شرکت IBM با 107 میلیارد دلار قرار دارد که مجموع درآمدهای آن تا نوامبر سال قبل 103 میلیارد دلار محاسبه شده بود.
مجموعه نرم‌افزاری Office مایکروسافت با مجموع درآمد 86 میلیارد دلار رتبه سوم این لیست را به خود اختصاص داده که سال قبل صاحب 83 میلیارد دلار بوده است.
نرم‌افزار پایگاه داده اوراکل رتبه چهارم از لیست پردرآمدترین نرم‌افزارهای دنیا را به خود اختصاص داده، مجموع درآمدهای آن تا دسامبر 2010 بیش از 69 میلیارد دلار بوده است. دو نرم‌افزار Middleware اوراکل و نرم‌افزار ذخیره‌سازی اطلاعات EMC با درآمدهای 44 و 23 میلیارد دلار رتبه‌های بعدی این لیست را از آن خود کرده‌اند.
در نوامبر 2009، نرم‌افزار Middleware شرکت IBM با مجموع درآمد 103 میلیارد دلار موفق شده بود عنوان پردرآمدترین نرم‌افزار دنیا را از آن خود کند و پس از آن ویندوز با 101 میلیارد دلار قرار داشت. در آن زمان مجموع درآمدهای Office مایکروسافت 83 میلیارد دلار محاسبه شده بود و این مجموعه نرم‌افزاری را در رتبه سوم قرار داده بود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: نرم افزار، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه هفتم تیرماه سال 1390 توسط میلاد اکبری
|:  

ا
افزایش آمار بازدید