تبلیغات

دنیای رایانه
 
بیا تو ،،،، نیای از دستت میره ها !!!!

منبع : www.AsanDownload.comبه‌نظر شما ایجاد فایل‌های ساختگی (جعلی) با نام‌ها و حجم‌های مختلف چه کاربردی می‌تواند داشته باشد؟ شاید فکر کنید ایجاد این‌گونه فایل‌ها جز اشغال فضای هارد‌دیسک هیچ مزیتی ندارد، اما اگر طور دیگری به این فایل‌ها نگاه کنیم، می‌بینیم که می‌توان از فایل‌های ساختگی در حجم‌های مختلف استفاده‌های متعددی کرد.
برای مثال به‌کمک این فایل‌ها می‌توانید سرعت انتقال اطلاعات روی هارد‌دیسک، حافظه فلش و حتی شبکه را بررسی کنید، همچنین می‌توانید از آنها برای حفاظت از اطلاعات مهم و محرمانه خود کمک بگیرید یا حتی با استفاده از آنها فضای خالی حافظه فلش خود را پر کنید تا هنگام اتصال آن به رایانه‌های آلوده به ویروس، ظرفیت خالی برای ذخیره شدن ویروس روی آن وجود نداشته باشد!
نرم‌افزار FileFiller با توجه به این کاربردها طراحی شده. این نرم‌افزار که استفاده از آن کاملا رایگان است به شما این امکان را می‌دهد تا فایل‌های دلخواه خود را به نام‌های گوناگون و در اندازه‌های موردنظرتان به‌راحتی ایجاد کنید. ایجاد فایل‌های جعلی 4 گیگابایتی در فایل‌سیستم‌های FAT16/32 و فایل‌هایی تا حجم 80 گیگابایت در فایل‌سیستم NTFS و قابلیت اجرا بدون نیاز به نصب از امکانات این نرم‌افزار به‌شمار می‌روند. نسخه رایگان این نرم‌افزار را با حجم کمتر از 200 کیلوبایت از نشانی زیر دریافت كنید: قیمت: رایگان
 دانلود رایگان نرم افزار با لینک مستقیمادامه مطلب

طبقه بندی: ترفند رجیستری،  هک، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه هشتم تیرماه سال 1390 توسط میلاد اکبری
|:  

ا
افزایش آمار بازدید